Nowoczesne akcesoria do aparatów słuchowych pozwalają na jeszcze wygodniejsze ich używanie, bezproblemową obsługę i wykorzystanie maksimum możliwości. W naszej ofercie znajdują się ładowarki do aparatów słuchowych, streamery (nadajniki), piloty do zdalnej obsługi, a także dedykowane baterie i środki czystości.

 

Poznaj akcesoria do aparatów słuchowych

ŁADOWARKI

STREAMLINE TV

STREAMLINE MIC

PILOT

BATERIE

NARZĘDZIA DO PIELĘGNACJI

ŁADOWARKI

Aparaty wyposażone w akumulatory litowo-jonowe można ładować przy pomocy specjalnych ładowarek. W zależności od modelu aparatu słuchowego dostępne są ładowarki przenośne, które mogą służyć jako etui, wyposażone w powerbank pozwalający na ładowanie aparatów bez podłączania do gniazdka, a także ładowarki umożliwiające dezynfekcję i osuszanie aparatów słuchowych.

STREAMLINE TV

Nadajnik podłączany do telewizora, który umożliwia transmisję dźwięku w jakości Dolby Digital prosto do aparatów słuchowych Signia. Dzięki temu można wyraźnie słyszeć programy telewizyjne i indywidualnie dopasować głośność do preferencji. Obsługa nadajnika jest intuicyjna, a działanie automatyczne.

STREAMLINE MIC

Streamer i zdalny mikrofon w jednym. Nadajnik StreamLine Mic pozwala na komunikację pomiędzy aparatami słuchowymi Signia a smartfonem, umożliwiając rozmowy telefoniczne bez użycia rąk i słuchanie muzyki w wysokiej jakości stereo. Może też służyć jako zdalny mikrofon przydatny np. na konferencjach lub podczas wykładów.

PILOT MINIPOCKET

Dyskretny pilot do zdalnego sterowania aparatami słuchowymi marki Signia. Pozwala na zmianę programów słyszenia lub poziomu głośności. Niewielki rozmiar sprawia, że można go nosić np. przy kluczach.

BATERIE DO APARATÓW SŁUCHOWYCH

Wysokiej jakości baterie dedykowane do aparatów słuchowych zapewniają ich długie i bezproblemowe działanie. W naszej ofercie znajdują się dokładnie przetestowane, wyjątkowo mocne baterie zasilające aparaty słuchowe. Baterie są dostępne w kilku rozmiarach dla różnych rodzajów aparatów słuchowych.

NARZĘDZIA DO PIELĘGNACJI

Utrzymanie aparatów słuchowych w czystości i dbanie o ich higienę jest kluczowe do korzystania z nich długo, bez problemów i, przede wszystkim, bezpiecznie. Łatwe w użyciu środki do czyszczenia aparatów słuchowych pomagają usunąć wszelkie zanieczyszczenia i drobnoustroje, które gromadzą się na urządzeniach podczas ich codziennego użytkowania.