Poznaj rodzaje aparatów słuchowych

SIGNIA

AUDIOSERVICE

PHONAK

SIGNIA

Signia jest jedną z wiodących marek w świecie aparatów słuchowych z ponad stuletnim doświadczeniem. Aparaty słuchowe Signia należą do najnowocześniejszych na świecie, zapewniają czysty dźwięk i posiadają wiele dodatkowych funkcji. W ofercie marki Signia są m. in. aparaty wewnątrzuszne do natychmiastowego dopasowania, aparaty słuchowe z łącznością Bluetooth i szeroki wybór ładowalnych aparatów słuchowych zausznych i wewnątrzusznych.

AUDIOSERVICE

Marka Audio Service należy do czołowych producentów aparatów słuchowych i indywidualnych wkładek usznych. Oferuje szeroki wybór nowoczesnych modeli aparatów słuchowych w korzystnym stosunku jakości do ceny. Na polskim rynku jest obecna od ponad 25 lat. Wewnątrzuszne aparaty słuchowe i wkładki uszne Audio Service są produkowane w Polsce.

PHONAK

Marka Phonak to producent, nowoczesnych aparatów słuchowych, dzięki którym osiągniesz nową jakość życia.
Phonak to szwajcarski producent aparatów słuchowych istniejący na rynku od ponad 70 lat. W swoim asortymencie posiada aparaty słuchowe na każdą kieszeń i do każdego ubytku słuchu.
Jest to jeden z liderów na rynku, opierając swoje produkty na najnowszych technologiach. Dzięki kreatywnym rozwiązaniom firma Phonak stara się pokonać ograniczenia technologiczne, tak aby wszyscy mogli słyszeć, rozumieć i w pełni cieszyć się życiem pełnym dźwięków.